9. 4. 2020

poloj

Bude skoro jasno až polojasno. Denní teploty 18 až 22°C. Noční teploty 6 až 2°C.

Koronavirus 2020-03-21

Vážení spoluobčané,
již několik dní platí vládou vyhlášený nouzový stav a s tím spojený zákaz vycházení bez pomůcek zakrývajících nos a ústa. Zároveň také platí, že se má vycházet pouze v nutných případech jako je cesta do zaměstnání, na nákupy potravin nebo pro zajištění pomoci potřebným. Nemáme se zbytečně zdržovat na veřejných prostranstvích a shlukovat se ve větších skupinách. Přes všechna upozornění a varování stále někteří tyto zákazy porušují, nenosí ochranné roušky a zdržují se bezdůvodně ve veřejném prostoru. Uvědomme si, že porušováním vyhlášených nařízení ohrožujeme nejen sami sebe, ale i ostatní. Zatím v obci nemáme žádný případ nákazy a já vás tímto prosím, abychom se všichni dodržováním nastavených pravidel zasadili o to, aby to tak zůstalo i nadále.
Děkuji za pochopení a pomoc.
Přeji vám všem hodně zdraví.

Vytvořeno: 21. 3. 2020
Poslední aktualizace: 21. 3. 2020 12:22