Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

Aktuální počasí

Počasí dnes:

15. 8. 2020

bo

Bude polojasno až oblačno, místy přeháňky nebo bouřky. Denní teploty 26 až 30°C. Noční teploty 18 až 14°C.

Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE: 2
DNES: 150
TÝDEN: 1231
CELKEM: 291146

Odkazy

znak mikroregionu Polabílogo czech pointlogo středočeský kraj

Navigace

Výběr jazyka

  • Česky
  • English
  • Deutsch

Obsah

Události v obci

V této kapitole najdete informace o různých sportovních a společenských akcích, termínech jednání zastupitelstva a o všem ostatním co je spjato se životem naší obce.


Případné náměty a připomínky jsou vítány, stejně jako informace o sportovních a kulturních akcí, které budou organizovány v katastru obce a přilehlých obcích.

 

 

O akcích informujte úřad obce. Kontakty na úřad zde...

 

 

Aktuality

12.08.2020

Nástavba učeben nad jídelnu a Oprava budovy školy ZŠ

Povinná publicita projektu "Nástavba učeben nad jídelnu a Oprava budovy školy ZŠ"

Detail Dotační tituly

12.08.2020

komunikace Na Břehách - dokumentace ke stavebnímu povolení

Vážení občané, Toto je dokumentace ke stavebnímu povolení akce „Rekonstrukce komunikací a chodníků v lokalitě Na Břehách“. Dokumentace je k nahlédnutí v papírové podobě na obecním úřadu. Prosíme dotčené vlastníky o prostudování a zaslání připomínek na mailovou adresu semice@email.cz nebo písemně na obecní úřad Semice do 20/09/2020. Následně proběhne vypořádání vašich připomínek s autorem projektové dokumentace. Předem děkujeme

Detail Zprávy

05.08.2020

Den Obce Semice

Vážení občané, zveme Vás na Den Obce Semice, který se uskuteční v sobotu 29. srpna na fotbalovém hřišti v Semicích a později v Sokolovně. Těšíme se na Vás.

Detail Zprávy

28.07.2020

Letní kino v Semicích

Obec Semice Vás zve na promítání letního kina ve čtvrtek 30.7. v Semicích na parkovišti za sokolovnou.

Detail Zprávy

14.07.2020

Pozemkové úpravy - projednání návrhu uspořádání pozemků

Ve dnech 27.07.2020 a 28.07.2020, vždy od 9,00 hod do 17,00 hod proběhne ve velkém sále Sokolovny v rámci Komplexních pozemkových úprav projednání návrhu nového uspořádání pozemků s jednotlivými vlastníky.

Detail Zprávy

12.05.2020

Otevření MŠ a ZŠ Semice

Vážení občané, dle nařízení vlády bude od pondělí 25.května 2020 otevřena ZŠ Semice - I.stupeň (přihlášku nutno podat nejpozději do 18.května 2020). Od 25. května bude otevřena i školní jídelna a Mateřská škola Semice. Ve všech budovách budou dodržovány hygienické předpisy dle nařízení vlády. Žádáme vás tímto o jejich dodržování.

Detail Zprávy

29.04.2020

Prodloužení uzavření knihovny

Vážení občané, vzhledem k přetrvávající situaci ohledně koronaviru bude obecní knihovna nadále uzavřena. Předpokládáme její znovuotevření v průběhu měsíce června. Děkujeme za pochopení.

Detail Zprávy

15.04.2020

Nabídka tenisových tréninků v Semicích

Vážení sportovní přátelé, V letošní sezóně bychom rádi nabídli tenisové tréninky s naším novým trenérem - bývalým prvoligovým hráčem Jirkou Vokounem. Zápis je možný kdykoliv pro všechny věkové i výkonnostní kategorie. Více informací naleznete zde: http://www.tenis-semice.cz/tenisova-skola/ Děkujeme

Detail Zprávy

27.03.2020

Doporučení pro používání ochranných roušek

Při použití ochranné roušky dbejte následujících doporučení. Nosíte-li roušku, zásadní je správné nasazení a sejmutí roušky včetně odhození do odpadu. Opatrně si nasazujte roušku, ujistěte se, že zakrývá ústa a nos a pevně ji uvažte tak, aby byla minimalizována mezera mezi tváří a rouškou. Přední části roušky se během nasazování a snímání nedotýkejte. Při snímání roušky použijte následující postup: nedotýkejte se přední části roušky, uvolněte ji vzadu za šňůry či gumičky a sejměte ji. Po sundání roušky, nebo kdykoli jste se se dotkli přední části, umyjte si ruce mýdlem a desinfekcí. Nahraďte roušku, když je vlhká, novou čistou suchou rouškou. Nepoužívejte opakovaně roušky, které jsou určeny k jednorázovému použití. Vyhoďte roušku do odpadu ihned po použití. MUDr M.Brestak, Ph.D.

Detail Zprávy

26.03.2020

První potvrzený případ v obci

Vážení spoluobčané, Od dnešního rána máme první potvrzený případ Koronaviru v obci. Není důvod k panice, pacient se nakazil v Praze, v Semicích neměl žádný kontakt a nikdo další zatím není v karanténě. Prosím Vás o dodržování již nastavených pravidel: omezit vycházení jen na nejnutnější záležitosti, neshlukovat se, nosit roušku na veřejnosti. To je nejlepší způsob, jak se ochránit. Většina z Vás tato pravidla dodržuje a za to Vám děkuji. Zároveň Vás prosím o solidaritu a soucit s nemocným člověkem. Nesuďte ho prosím, může se to stát každému z nás. Děkuji za pochopení a přeji pevné zdraví. Tomáš Čížek starosta obce

Detail Hlášení místního rozhlasu