Pomoc Ukrajině

Níže různé možnosti pomoci Ukrajině.

Vážení spoluobčané,

dovolujeme si Vás touto cestou oslovit s žádostí o pomoc ukrajinským občanům, kteří byli nuceni opustit svou vlast.

Protože nejsme schopni zajistit ubytování pro všechny zájemce v obecních prostorách, chtěli bychom Vás poprosit, v případě, že máte volné ubytovací kapacity a chtěli byste v této nelehké době pomoci a ubytovat u sebe některé z přijíždějících ukrajinských občanů, abyste se ozvali panu místostarostovi, Pavlu Švarcovi, na tel. číslo +420 773 155 907.

Další formou, jakou můžete pomoci, je materiální příspěvek do dobročinné sbírky, která probíhá na Obecním úřadě v pracovní době úřadu, popř. po předchozí telefonické domluvě u slečny Kateřiny Jungrové, na tel. čísle +420 724 244 297.
V rámci této sbírky se shromažďují zejména trvanlivé potraviny, drogerie (především papírové pleny a mýdla), oblečení pro děti i dospělé, drobná elektronika (powerbanky, baterie apod.), spacáky, karimatky, přikrývky.

Poslední formou pomoci je finanční příspěvek některým ze způsobů, uvedených v informačním letáku, který vypracoval Středočeský kraj a jenž je připojen níže v této zprávě.

Za Váš zájem o některou ze shora uvedených forem pomoci Vám velice děkujeme.

Sláva Ukrajině!

Pomoc Ukrajině